قالب وبلاگ

ابزار وبلاگ

تم کده

تعداد بازدید : 64 بازدید

درمورد جراحی زیبایی واژن چه میدانید؟

اخیرا با توجه به رشد روز افزون علم و تکنولوژی های نو  و ورود آن به عرصه پزشکی و ایجاد راهکار های عالی جهت انجام جراحی های  زیبایی زنان ، باعث شده که زنان به دلایل مختلفی مثل زایمان و… به این نوع جراحی ها روی آورند . در این مطلب قدی داریم شما را با یکی از پر طرفدارترین جراحی های زیبایی رایج در بین زنان آشنا کنیم . با ما همراه باشید .

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در بین زنان است. بسیاری از زنان به دلایل مختلف از جمله زایمان و … دچار شل شدن عضلات واژن می شوند. جراحی زیبایی واژن به این دسته از زنان کمک میکند تا واژن خود را به حالت قبل برگردانند. علاوه بر این جراحی زیبایی واژن باعث ارگاسم بهتر در زنان خواهد شد.

در این مقاله تمامی سوالات شما را در خصوص جراحی زیبایی واژن بیان می کنیم ، در خصوص اینکه جراحی زیبایی واژن چیست ؟ مراقبت های جراحی زیبایی واژن چیست و هر آنچه که مربوط به جراحی زیبایی واژن است .

امروزه پیشرفت علم و تکنولوژی لیزر به گونه ای بوده است که با استفاده از لیزر می توان جوانسازی واژن را انجام داد .

لیزری که برای جوانسازی واژن استفاده می شود لیزر مونالیزا می باشد ، در این مقاله علاوه بر لیزر مونالیزا به بیان سایر روش های جوانسازی واژن می پردازیم .

رحم :

یکی از اعضایی مهم بدن بانوان رحم است ، این عضو نقش اساسی در زندگی بانوان ایفا  می کند ، رحم از سه بخش قعر تنه و گردن تشکیل شده است که شریان های رحم در نواحی داخلی ایلیاک ها قرار گرفته است ، جالب است بدانید این بخش وظیفه خون رسانی به رحم را برعهده دارد .

نکته ای که اکثر بانوان تمایل دارند بدانند این است که جراحی زیبایی واژن به چه منظور استفاده می شود ، یکی از علت های انجام این جراحی یائسگی می باشد .

دکتر بهمن پور جراحی زیبایی واژن را با متدهای روزی دنیا انجام میدهند ، جراحی زیبایی واژن امروزه طرفداران بسیاری زیادی را در میان بانوان پیدا کرده است .

زمانی که بانوان به دوران یائسگی نزدیک شده و یائسه می شوند رحم با تغییرات عمده ای همراه است ، تخمدان ها در دهه اوخر سی یا اوائل چهل زندگی بانوان کمتر پروژسترون و استروژن تولید می کنند ، در این سنین معمولا خونریزی ها به تدریج کاهش سپس به شکل کامل قطع می گردد که در این صورت بیان می کنند پدیده یائسگی رخ داده است .

جراحی-زیبایی-واژن

دوران نزدیک یائسگی :

در دوران نزدیک یائسگی شخص با علائم یائسگی روبرو می شود ، اما هنوز خونریزی ماهیانه قطع نشده است ، در دوران نزدیک یائسگی شخص با گرگرفتگی ، تغییر سطوح هورمونی نظیر نامنظم شدن هومون ها کاهش و یا افزایش آنها روبرو می شود ، در این دوران تغییرات عادت ماهیانه نیز ایجاد می شود .

دوران یائسگی :

زمانی که شخص دوران یائسگی را می گذراند تخمدان ها استروژن و پروژسترون را به مقدار قابل توجهی تولید نمی کند ، در نتیجه تخمک آزاد نمی شود .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که در برخی مواقع خونریزی ماهیانه ممکن است به علت افزایش موقت هورمون ها رخ دهد ، اما این امر به ندرت اتفاق می افتد.

لازم به ذکر است اگر پس از آخرین عادت ماهیانه شما 12 ماه گذشته باشد اما لکه بینی در شما دیده شود حتما به جراح زیبایی یا متخصص زنان و زایمان مراجعه نمایید تا علت بررسی گردد ، لکه بینی ممکن است در اثر یک بیماری جدی نظیر سرطان تخمدان باشد .

بیشتر زنان به دلایل متفاوت از جمله زایمان و … دچار شل شدن عضلات واژن می شوند. جراحی زیبایی واژن به ایـن دسته از زنان کمک می نماید تا واژن خود را به حالت پیش برگردانند. علاوه بر ایـن جراحی زیبایی واژن باعث ارگاسم بهتر در خانم ها خواهد شد.

در ایـن مقاله همه پرسشها شما را در خصوص جراحی زیبایی واژن بیان می کنیم ؛ در زمینه اینکه جراحی زیبایی واژن چیست ؟ مراقبت های جراحی زیبایی واژن چیست و هر آنچه که مربوط به جراحی زیبایی واژن است .

امروزه پیشرفت علم و تکنولوژی لیزر به گونه ای بوده هست که با بهره گیری از لیزر می توان جوانسازی واژن را انجام داد .

لیزری که برای جوانسازی واژن بهره گیری می شود لیزر مونالیزا است ؛ در ایـن مقاله علاوه بر لیزر مونالیزا به بیان بقیه شیوه های جوانسازی واژن می پردازیم .

رحم :

یکـی از اعضایی با ارزش بدن زنان رحم هست ؛ ایـن عضو نقش مهم در زندگـی زنان ایفا  می نماید ؛ رحم از سه قسمت قعر تنه و گردن تشکیل شده هست که شریان های رحم در نواحی داخلی ایلیاک ها قرار گرفته هست ؛ جذاب هست آگاه باشید ایـن قسمت وظیفه خون رسانی به رحم را برعهده دارد .

نکته ای که اکثر زنان تمایل دارند بدانند ایـن هست که جراحی زیبایی واژن به چه منظور بهره گیری می شود ؛ یکـی از علت های انجام ایـن جراحی یائسگی است .

دکتر بهمن پور جراحی زیبایی واژن را با متدهای روزی دنیا انجام میدهند ؛  جراحی زیبایی واژن امروزه طرفداران بسیاری زیادی را در میان زنان پیدا کـرده است .

 

وقتی که زنان به زمان یائسگی نزدیک شده و یائسه می شوند رحم با تغییرات عمده ای همراه هست ؛ تخمدان ها در دهه اوخر سی یا اوائل چهل زندگـی زنان کمتر پروژسترون و استروژن تولید می کنند ؛ در ایـن سن اغلب خونریزی ها به تدریج کم شدن سپس به شکل کامل قطع می شود که در ایـن صورت بیان می کنند پدیده یائسگی رخ داده است .

زمان نزدیک یائسگی :

در زمان نزدیک یائسگی فرد با علائم یائسگی روبرو می شود ؛ ولی هنوز خونریزی ماهانه قطع نشده هست ؛ در زمان نزدیک یائسگی فرد با گرگرفتگی ؛ تغییر سطوح هورمونی مثل نامنظم شدن هومون ها کم شدن و یا افزوده شدن آنها روبرو می شود ؛ در ایـن زمان تغییرات عادت ماهانه نیز تهیه می شود .

زمان یائسگی :

وقتی که فرد زمان یائسگی را می گذراند تخمدان ها استروژن و پروژسترون را به مقدار قابل توجهی تولید نمی نماید ؛ در سرانجام تخمک آزاد نمی شود .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که در برخی مواقع خونریزی ماهانه شانس دارد به علت افزوده شدن موقت هورمون ها رخ دهد ؛ ولی ایـن امر به ندرت اتفاق می افتد.

لازم به ذکر هست اگر بعد از آخرین عادت ماهانه شما 12 ماه قبلی باشد ولی لکه بینی در شما دیده شود قطعا به جراح زیبایی یا کارشناس زنان و زایمان رجوع نمایید تا علت بازبینی شود ؛ لکه بینی شانس دارد در اثر یک بیماری جدی مثل سرطان تخمدان باشد .

تا اینجا امیدواریم اطلاعاتی که توی این مقاله بوده مورد توجه شما قرار گرفته باشد . و برای مشاهده اطلاعات تکمیلی اینجا کلیک کنید .

 قالب های تصادفی
قالب وبلاگ پرسپولیس
تعداد بازدید : 3,458 بازدید
 
قالب وبلاگ اسلایدر دار
تعداد بازدید : 167 بازدید
 
قالب وبلاگ گل
تعداد بازدید : 1,551 بازدید
 
قالب وبلاگ فیلم
تعداد بازدید : 1,202 بازدید
 
قالب وبلاگ خاطرات
تعداد بازدید : 1,004 بازدید
 
آموزش قرار دادن لینک وبلاگ دوستان
تعداد بازدید : 38 بازدید
 
قالب وبلاگ خبری
تعداد بازدید : 1,089 بازدید
 
قالب وبلاگ فیلم
تعداد بازدید : 1,806 بازدید
 
نظرات

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر