قالب وبلاگ

ابزار وبلاگ

تم کده

تعداد بازدید : 104 بازدید

گیفت کارت آیتونز چگونگی وارد کردن گیفت کارت آیتونز در آیفون و آیپد

ابتدا آيکون App Store را از روي صفحه ي اصلي آيفون يا آيپد خود پيدا کـرده و بر روي آن کليک کنيد. در ادامه با ما همراه باشید. بعد از لود شدن کامل صفحه , بر روي گزينه ي Feauterd کليک کنيد. اين گزينه در نوار پايين صفحه بوده و در سمت رهست پايين صفحه قابل مشاهده است . بعد از لود شدن کامل , صفحه را تا جاي ممکن پايين بياوريد . بر روي گزينه ي Redeem کليک کنيد. چنانچه از خواسته شد , اپل آیدی خویش را وارد کنيد.در صفحه ي جديد بر روي عبـار ت دوم يعني وارد کردن کد به صورت دستي کليک کنيد. در صفحه ي جديد کادر مستطيلي وجود دارد که بايد کد گیفت کارت آیتونز خریداری شده را در آنجا وارد کنيد.بعد از وارد کردن , بر روي عبـار ت Redeem کليک کنيد. اکنون Apple ID به ميزان اعتبـار شارژ شده هست و میتوانید خرید کنید

Image result for ‫گیفت کارت آیتونز‬‎

اگر در هنگام خريد گیفت کارت اپل و اپل آیدی و يا هنگام بازگشت از بانک و درگاه بانکي به سايت ما یعنی iapplecenter به مشکل خورديد اصلا نگران نباشيد. ما با شما خواهیم بود. مبلغ پرداختي هيچگاه از بين نميرود . يا به حساب ما واريز شده و يا در صورت ناموفق بودن تراکنش به حساب شما باز ميگردد و در صورت بروز هرگونه مشکلي در پرداخت و يا دريافت ميتوانيد با شماره ي بالاي سايت تماس گرفته و يا به آن پيامک بزنيد . پشتيباني از طريق فرم تماس با ما نيز انجام ميشود . در ضمن شما ميتوانيد از طريق نرم افزار وايبر با شماره ي پشتيباني تماس گرفته و يا به آن پيام دهيد.

Image result for ‫گیفت کارت آیتونز‬‎

 

چگونگی وارد کردن گیفت کارت اپل از طریق آیتونز کامپیوتر

برای این کار، ابتدا نرم افزار آيتونز يا همـان iTunes را از سايت اپل دانلود کنيد. سپس آنرا بر روي کامپيوتر خود نصب کنيد. بعد از نصب, آنرا باز کنيد و بر روي گزينه ي iTunes Store کليک کنيد . اين گزينه سمت رهست بالاي نرم افزار است . سپس بر روي گزينه ي sign in کليک کنيد . اين گزينه سمت رهست بالا است . در اين وهله بايد يوزرنيم و پسورد اپل آیدی خویش را وارد نماييد. بعد از اين که اکانت وارد شد و صفحه به طور کامل لود شد بر روي ايميل خود در سمت چپ بالاي صفحه کليک کنيد. يک پنجره به صورت عمودي باز ميشود. بر روي گزينه ي دوم يعني Redeemکليک کنيد . منتظر شويد تا صفحه جديد لود شود . بعد از لود شدن صفحه يک کادر مستطيلي خالي را مشاهده خواهيد کرد. کد 16 رقمی iTunes Gift Card خویش را در اين کادر وارد کـرده و بر روي گزينه ي Redeem کليک کنيد. اکنون اکانت به ميزان اعتبـار خریداری شده شارژ شده است .

مطالب مرتبط:

 قالب های تصادفی
چگونه به تصویر لینک دهیم
تعداد بازدید : 0 بازدید
 
قالب وبلاگ دانلود
تعداد بازدید : 2,406 بازدید
 
قالب وبلاگ یک ستونه
تعداد بازدید : 1,451 بازدید
 
قالب وبلاگ گل
تعداد بازدید : 1,435 بازدید
 
قالب وبلاگ عکس
تعداد بازدید : 1,323 بازدید
 
قالب وبلاگ محرم
تعداد بازدید : 947 بازدید
 
چاپ و رایت لوح ماندگار
تعداد بازدید : 0 بازدید
 
قالب وبلاگ تنهایی
تعداد بازدید : 2,385 بازدید
 
نظرات

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر