کسب درآمد مادام‌العمر از هر فروش قالب


با 5۰% کمیسیون!

چرا سیستم کسب درآمد فروشگاه تم کده!

سیستم کسب درآمد یا Affiliate Marketing سیستمی است که به سایت ها، وبلاگ ها و افراد فعال در سایت های اینترنتی کمک می کند از طریق سایت یا فعالیت خود درآمد کسب کنند.

این روش درآمد، مناسب سایت ها و وبلاگ هایی است که منبع درآمدی ندارند و نمی توانند به راحتی برای سایت خود تبلیغات جذب کنند و به آنها این امکان را می دهد بدون کوچک ترین هزینه ی تبلیغاتی قالب خود را در فروشگاه تم کده قرار دهند و فروش دائمی از محصول خود کسب کنند affiliatesو تمام هزینه های تبلیغات و معرفی محصول به عهده فروشگاه تم کده می باشد.

فر.شگاه تم کده همیشه اولویت کاری خود را به طراحان می دهد و با در اختیار گذاشتن 50% از هر فروش بالاترین پورسانت را در بین تمام وب سایت ها در اختیار طراح قرار میدهد و از این 50% از فروشی که در اختیار تم کده هست بخش عمده آن صرف معرفی و تبلیغ محصول شما خواهد شد

محصول ارسالی شما باید بصورت اختصاصی در فروشگاه تم کده قرار داده شود و نباید توسط هیچ سایت و یا شخصی برای فروش گذاشته شود. زیرا تمام مسئولیت فروش به عهده فروشگاه بوده و شخص خریدار فقط فروشگاه را طرف معامله و خرید خود می بیند. شما به صورت دائمی و در صورتی اینکه هر یک از قالب های شما بفروش برود به صورت منظم 50% از هزینه برای شما ارسال خواهد شد و شما با آسودگی حتی در خواب هم می توانید در آمد داشته باشید و تمام امور پشتیبانی به عهده تم کده می باشد.

در صورتی که بعد از مدتی قالب موجود در فروشگاه توسط شخص برای فروش ب شخص و یا اشخاصی داده شود تم کده موظف است همکاری خود را قطع و تمام واریزی ها را متوقف کند

همان طور می دانید سیستم همکاری در فروش به این صورت عمل خواهد کرد که با توجه به لینک بازاریابی که مختص شما می باشد محصولات در فروشگاه های خودتون معرفی می کنید و به راحتی می توانید محصولات ما را به نام خود برای فروش قرار بدید به همین راحتی و تمامی پشتیبانی محصولات بر عهده ماست و شما نباید نگران هیچ موردی باشید. در حال کمیسیونی که برای فروش هر محصول در نظر گرفته شده 5۰% درصد می باشد، با این درصد کمیسیون به راحتی می توانید کسب درآمد کنید و درآمد مادام العمر داشته باشید، ضمنا یکی از مهمترین موردی که برای همکاری در فروش در نظر گرفته شد به کسانی که فروش ماهانه آنها افزایش داشته باشد درصد کمیسیون هر ماه برای این فرد افزایش داده خواهد شد و ممکن هست به 7۰% هم برسد.

قوانین:

  1. توضیحاتی که از محصول در سایت خود قرار می دیدید باید دقیقا همان توضیحی باشه که در سایت تم کده برای محصول قرار داده شده باشد، هر تفاوتی باعث میشه حساب شما سریعا مسدود بشه و مبلغ کمیسیون شما به عنوان خسارت به حساب خریدار واریز خواهد شد.
  2. به هیچ وجه در توضیحات محصولی که در سایت خود قرار می دهید زیاده روی نکنید که باعث فریب مشتری شود، همیشه صادق باشید و مطمئن باشید یکی از رمزهای موفقیت در فروشکاه های اینترنتی صداقت می باشد.
  3. هر زمان درخواست بدید حداقل ۴۸ ساعت بعد مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد.
  4. حداقل مبلغ واریز ۱۰۰۰۰ تومان می باشد.

قوانین همکاری در فروش در آینده بروز رسانی خواهد شد.

همان طور می دانید در حال حاضر به به ازای فروش هر محصول درصد کمیسیون در اختیار شما قرار خواهد گرفت برای مثال اگر شما یک محصول 25۰۰۰ تومانی را به ۵ نفر بفروشید یعنی 1۰۰۰۰ تومان کمیسیون دریافت خواهید کرد، به عبارتی با فروش ۵ محصول 25۰۰۰ تومان کمیسیون دریافت خواهید کرد، فرصت را از دست ندهید و جزء برترین افراد باشید.