قوانین جامع وب سایت تم کده

مشتری گرامی ، لطفا قبل از هرگونه خرید اینترنتی و واریز وجه به حساب فروشگاه ، قوانین و مقررات سایت را مطالعه فرمایید .

قوانین و مقررات سایت تم کده :

مقدمه : به منظور خرید و پشتیبانی و سازماندهی بهتر و دقیق تر ، مطالعه مطالب و قوانین فروشگاه برای تمام دوستان و کاربران عزیز ضروری به نظر می رسد خواهشمند است به موارد زیر توجه فرمایید . ابتدا اینکه : “فروشگاه تم کده” چه سایتی است ؟

سایتی است که به منظور فروش قالب های وردپرس و با هدف توسعه تجارت الکترونیتک توسط گروه طراحی و برنامه نویسی کافه وب تاسیس و راه اندازی شده است ، این سایت به عنوان یک سایت ایرانی از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت نموده و در چارچوب آنها فعالیت می نماید . نکات قابل توجه جهت استفاده خریداران محترم سایت:

 • ۱) روند فروش از طرف “فروشگاه تم کده” با خریداران با کمال میل و رغبت و در شرایط جسمی و روحی مناسب بوده و طرفین ( فروشنده و خریدار ) کاملا به شرایط پشتیبانی و قیمت ها واقف بوده و متعهد گردیده اند .
 • ۲) “فروشگاه تم کده” صرفا سایتی تخصصی در امور طراحی وب بوده و در چارچوب قوانین جاری و عرفی کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت نموده و خود را موظف به اجرای تمامی آنها می داند و از طرفی چون خریداران قالب ها تمامی امور اجرایی را شخصا و بدون دخالت دست اندرکاران “فروشگاه تم کده” به انجام می رسانند ، موظفند در قرار دادن مطالب و یا تبلیغات بر روی سایت خود که برگرفته از قالب تولید شده ماست تمامی قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران را کاملا مراعات نماید و صرفا به تبلیغ کالا و یا خدمات مجاز اقدام نمایند ، بدیهی است در صورت تخلف ، مسئولیت اعمال و یا عواقب ناشی از آن به عهده خریدار بوده و فروشنده در این زمینه مسئولیتی ندارد .
 • ۳) “فروشگاه تم کده” سرویس حاضر را به همان شکلی که هست و با ارائه تعهداتی ارائه می نماید . ما ادعایی در مورد خالی از اشکال بودن صد در صدی قالب عرضه شده نداریم ولی این اطمینان را به شما خواهیم داد که محصولاتمان تا حدود ۹۵% بدون ایراد بوده و با نیازهای شما تطابق داشته و ایده های آن از ۰ تا ۱۰۰ کاملا اختصاصی بوده و از کسی و یا سایتی تقلید و یا کپی برداری نشده است. قالب ها به طرز کاملا حرفه ای بهینه شده و در نتیجه بسیار سریع لود شده و لذت شیرین و واقعی یک قالب کارا و جذاب را به کام شما خواهند چشانید ، قالب ها کاملا سئو شده و رصد جستجوگر ها را بسیار ساده و آسان کرده اند . با بهره گیری از فونت های محبوب BYekan و Tahoma در طراحی سایت شما ساده و جذاب خواهد شد و مطمئن هستیم که مخاطبان شما واژه کاربر پسند “user friendly” را برای سایت شما انتخاب خواهند کرد .
 • ۴) “فروشگاه تم کده” مسئولیتی در مورد از بین رفتن اطلاعات قرار گرفته بر روی سایت را نمی پذیرد و در صورتی که خریدار بر روی کدهای ارسالی دستکاری غیر حرفه ای انجام دهد و بدون هماهنگی بخش هایی را به آن بیافزاید ، به صورت اتوماتیک مسئولیت طراحی و پشتیبانی از آن سفارش ساقط می شود .
 • ۵) “فروشگاه تم کده” ممکن است برای اطلاع یافتن شما از مطالب مهم ایمیل و یا پیامک هایی را ارسال نماید .
 • ۶) “فروشگاه تم کده” بخشی به نام پشتیبانی ( تیکتینگ ) دارد ولی هیچگونه تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی به سوالات غیر مرتبط با سفارش و غیره به علت حجم تماس های داده شده ندارد . این سرویس بصورت اضافی برای کمک به خریداران ارائه می گردد و فقط شامل مسائل فنی و کاری مربوط به قالب های خریداری شده می باشد.
 • ۷) خریدار موظف است از کلیه اطلاعات محرمانه خود از قبیل شناسه و رمز عبور و کدهای ارسالی قالب خود محافظت نماید تا در اختیار افراد سودجو قرار نگیرد . فروشنده هیچ مسئولیتی در قبال این قبیل اطلاعات محرمانه خریدار ندارد . البته فروشنده حافظ آن دسته از اطلاعات خریدار که در سیستم “فروشگاه تم کده” ذخیره شده است اعم از آدرس و شماره تلفن و … خواهد بود .
 • ۸) به سفارش هایی که وجه آنها بطور کامل ( از طریق روش های موجود پرداخت ) پرداخت نشده باشند ، ترتیب اثر داده نخواهد شد و تا زمان پرداخت کامل وجه ، سفارش مربوطه به نشانی خریدار ارسال نخواهد شد و خریدار تا ۴۸ ساعت پس از ثبت سفارش مهلت دارد از طریق لینک اختصاصی که به ای میل خریدار ارسال شده است ، قالب خریداری شده را دانلود نماید ، بعد از گذشت این مدت چنانچه موفق به دانلود قالب از لینک ارسال شده نشدید برای دریافت قالب خود از بخش تیکتینگ اقدام نمایید .
 • ۹) کلیه پوسته ها و افزونه های موجود در “فروشگاه تم کده” همگی سالم بوده و قبل از فروش تحت آزمایش قرار گرفته اند . با این وجود خریداران گرامی همواره قادر خواهند بود تا عیوب احتمالی سفارش را از طریق بخش ticketing اعلام نمایند و مسئولین فنی “فروشگاه تم کده” موظف هستند تا در سریعترین وقت ممکن نسبت به برطرف نمودن مشکلات اقدام نمایند .
 • ۱۰) قالب های خریداری شده توسط مشتریان به هیچ عنوان تعویض یا وجه آنها پس داده نخواهد شد . پس لطفا قبل از خرید قالب کاملا تصمیم گیری نموده و در هنگام خرید بسیار دقت داشته باشید تا مشکلی متوجه شما نشود.
 • ۱۱) پشتیبانی فروشگاه “تم کده” فقط در حد رفع اشکال و ست کردن قالب با دسته بندی ها و … بوده و شامل تغییر در طرح و layout کلی قالب نخواهد شد ، چناچه بعد از خرید مایل به تغییر بخشی از قالب توسط متخصصین ما باشید ، بایستی وجه کامل این شخصی سازی را پرداخت نمایید.
 • ۱۲) پشتیبانی “فروشگاه تم کده” تا زمانی تداوم خواهد داشت که لوگو و کپی رایت “فروشگاه تم کده” یا “گروه طراحی و برنامه نویسی کافه وب” از فونت قالب خریداری شده توسط مشتریان حذف نشده باشد. چنانچه به هر دلیلی این کپی رایت حذف شود پشتیبانی و ورژن جدید قالب ها را از ما دریافت نخواهید کرد.

این قوانین در ۱۲ بند تهیه و در تاریخ 1393/۰3/23 به تصویت رسید و به مدت نامحدود قابلیت اجرایی دارد.
فروشگاه تم کده | TemKade.com/Shop
سامانه پشتیبانی | TemKade.com/Contact