راهنمای سوالات متداول در قالب های تم کده


ایا قالب های تم کده بهینه (سئو) می باشد ؟
تمام قالب های تم کده بعد از طراحی به صورت تخصصی بهینه سازی (سئو) میگردد و تمام الگوریتم ها و استاندار های گوگل در بهینه (سئو) سازی قالب های رعایت شده بدین گونه که تگ <h1> به گونه ای در قالب ها قرار داده شده که ابتدا عنوان وبلاگ در درجه ی اول واسه موتور جستجو گوگل مهم تلقی شود و سپش عنوان مطلب و محتوای مطلب که این حسن باعث شده تمامی قالب های تم کده از نظر بهینه (سئو) بودن در سطح بالایی باشد.

آیا در طراحی قالب از تکنولوژی و استاندار های روز استفاده شده ؟
قالب های تم کده با حساسیت بالایی طراحی گردیده و سعی تیم فنی تم کده بر آن بوده تا الاوه بر کیفیت کد نویسی با استفاده از گرافیک قوی. جلوه و ظاهری زیبا برای قالب ها ایجاد کنیم تا برای وبلاگ نویسان محترم جذابیت داشته باشه در بعضی از قالب ها از پیشرفته ترین تکنولوژی های برنامه نویسی نظیز  <HTML5> و <CSS3> بکار گرفته شده و بعضی قالب ها نیز دارای اسلاید شو های بسیار زیبا با قابلیت استفاده آسان برای وبلاگ نویسان میباشد که این کار باعث شده قالب های تم کده کاملا متمایز از قالب های دیگر باشد.

در صورت در خواست تم کده هیدر و تصاویر قالب را تغییر می دهد ؟

تمام اموزش های لازم جهت تغییر تصاویر و اسلایدشو در قالب های تم کده گذاشته شده و از ایجا می توانند مشاهده کنند در صورت عدم توانایی تغییر در قالب ها با پرداخت هزینه ی بسیار کم تم کده این کار را برای شما انجام می دهد که میتوانید برای دریافت جزئیات بیشتر از صفحه ی تماس با ما در ارتباط باشید.


آیا کیفیت قالب دهی و لود شدن عکس های قالب ها بالا هست ؟

سرور میزبانی تم کده در یکی از بهترین دیتاسنتر های دنیا در قلب اروپا پشتیبانی میشود که دارای بهترین امکانات سخت افزاری موجود میباشد و دارای بالاترین آپ تایم موجود است ولی قعطی و کند شدن سرور در تمامی سایت ها و سرور های دنیا اجتناب ناپذیره و مدیریت تم کده همواره میکوشد تا همیشه بالاترین کیفیت و سرعت بارگذاری ممکن را به کاربران خود ارائه دهد.


حذف کپی رایت تم کده در قالب ها اشکال دارد ؟

بله تیم تم کده با فعالیت شبانه روزی سعی بر طراحی بهترین و با کیفیت ترین قالب ها را داشته تا به صورت رایگان به کاربران خود عرضه کند و وجود لینک کپی رایت صرفا جهت معرفی این سرویس به دیگر کاربران و اشنایی کاربران جدید با سیستم تم کده است و در صورت حذف تم کده هیچ گونه رضایتی ندارد.


هشدار برخی آنتی ویروس های نسب به قالب خطرناک است ؟

خیر قالب های تم کده هیچ گونه ویروسی ندارد و سرور میزبانی دارای قوی ترین فایروال ها و آنتی ویروس های میباشد این مشکل بدلیل این است که آنتی ویروس به لینک جاوا اسکیریپت موجود در قالب حساس شده و این لینک را مخرب تشخیص می دهد و در غیر این صورت هیچ گونه مشکلی ندارد قالب ها.


این قالب رو برای دیگر سیستم وبلاگدهی میخوام تبدیل می کنید ؟

در حال حاظر سیاست تم کده فقط برای برخی سیستم های وبلاگدهی معتبر میباشد و در خواست تبدیل قالب برای سیستم وبلاگدهی مورد نظر شما فقط با دریافت هزینه امکان پذیر میباشد که بسته به امکانات و پیچیدگی کدها قیمت ها متفاوت میباشد که میتوانید برای دریافت جزئیات بیشتر و قیمتها از فرم تماس با ما در ارتباط باشید.


در صورت تمایل طراحی قالب اختصاصی انجام می دهید؟

تیم فنی تم کده با بهره گیری بهترین و بروز ترین تکنولوژی های مدرن طراحی اماده قبول سفارش طراحی انواع قالب های وبلاگ و سایت با هر نوع مدیریت محتوا و طراحی سیستم های مدیریت محتوا میباشد.